www.szczakowianka.pl - serwis internetowy szczakowianki jaworzno

Nie jesteś zalogowanym użytkownikiem | ZAREJESTRUJ SIĘ
Witamy na Nieoficjalnym Serwisie Szczakowianki Jaworzno, w którym można znaleźć najświeższe informacje dotyczące Szczakowianki Jaworzno galerie zdjęć, relacje, zapowiedzi oraz wiele innych ciekawych rzeczy, które powinny zainteresować kibica "biało-czerwonych". Zapraszamy do lektury.

terminarz :

Wypowiedzi po sobotnim meczu

Wypowiedzi po sobotnim meczu

06.11.2011, 20:17 | Autor: Rafał Bzowski

Mirosław Smyła (trener Rozwoju Katowice): Przede wszystkim gratuluję Szczakowiance zwycięstwa. Gratuluję jej determinacji i skuteczności, bo strzeliła to, co miała. A my... Cóż, taki mecz trzeba przeżyć. To była bitwa, ale nie wojna. Dalej przecież jesteśmy w grze i musimy wyciągnąć wnioski. Zarówno negatywne, jak i... pozytywne. Mimo wszystko chcieliśmy grać w piłkę i w polu nie wyglądało to wcale tak źle. Ale to był jeden z tych meczów, w których rywal co kopnie - to robi się groźna sytuacja, a my nawet gdy jesteśmy metr od bramki, jak Damian Mielnik, to nic nie wskóramy. Nie oglądajmy się na innych, bo dziś problemem nie jest dla nas zespół przeciwny, ale my - sami dla siebie. Mamy „dołek”, podobnie zresztą jak Pniówek. Przed tygodniem przecież też się męczył z drużyną z dołu tabeli, teraz przegrał... Nie da się p całą rundę dobrze grać. Nie jesteśmy dream-teamem, nie mieliśmy w Jaworznie indywidualności, które byłyby w stanie przechylić szalę na naszą stronę. Trzeba się podnieść, nie pozwolę, byśmy teraz chodzili ze zwieszonymi głowami.

Andrzej Sermak (trener Szczakowianki Jaworzno): Ostatnie w tym roku spotkanie przed własną publicznością zagraliśmy przede wszystkim dla kibiców. Potwierdziliśmy, że jesteśmy lepszą drużyną od Rozwoju. W poprzednich spotkaniach brakowało nam piłkarskiego szczęścia, ale tym razem było po naszej stronie. Chłopcy pokazali charakter, mądrą i poukładaną piłkę, ale co najważniejsze skuteczność. Tego brakowało nam w poprzednich meczach, jak choćby w Łaziskach.

Grzegorz Bizoń (kapitan Szczakowianki Jaworzno): Świetnie nam się to wszystko ułożyło. Gdy pierwsi strzelamy bramkę, to zazwyczaj nie przegrywamy Widać było, że ostatnio trener dał nam trochę odpocząć. Byliśmy świeżsi i wygraliśmy z Rozwojem zasłużenie. Teraz jeszcze pora się skoncentrować na ostatnie ligowe spotkanie. Dzięki temu zwycięstwu liga na finiszu zrobiła się dużo ciekawsza. Ostatnia kolejka, też może przynieść ciekawe rozstrzygnięcia, ale my przede wszystkimi skupiamy się na sobie.Źródło: Własne/Rozwoj.info.pl

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze

Brak komentarzy

1

Sensacja na Krakowskiej! Lider n…

Chyba nawet najbardziej optymistyczni kibice nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Niepokonany do tej pory l…

Wypowiedzi po sobotnim meczu

Mirosław Smyła (trener Rozwoju Katowice): Przede wszystkim gratuluję Szczakowiance zwycięstwa. Gratuluję jej det…

Lider skarcony. Szczakowianka 4:…

Licznie zgromadzeni w sobotnie popołudnie kibice na Stadionie Miejskim przy ul. Krakowskiej 8 w Jaworznie, nie m…

O sześć punktów z Rozwojem Katow…

Już w sobotę, na Stadionie Miejskim w Jaworznie przy ul. Krakowskiej 8 czeka nas arcyciekawie zapowiadające się…

Twierdza Łaziska nadal nie zdoby…

13. kolejka III ligi opolsko-śląskiej nie byla udana dla podopiecznych Andrzeja Sermaka. Zawodnicy Szczakowianki…

Szczakowianka otworzy klubowy bu…

Po ostatnim remisie ze Startem Namysłów, podopieczni Andrzeja Sermaka czeka trudny wyjazd do Łazisk Górnych gdzi…

Wszelkie prawa zastrzeżone dla pomozmyrazem.org.pl (C) 2009.
Projekt: Krzysztof Cwalina | Realizacja: Mateusz Kamiński | System: WxSport